טיפים

יש לי זוגיות חדשה

מיכל צפיר | | 11 במרץ 2020

יש לי זוגיות חדשה!!!!!!! ויחד נעשה מהפכה!!!!!!

מאושרת ונרגשת לחשוף בפניכם את העובדה שמהיום רמי לוי שווק השקמה ואני משתפים פעולה ועושים יחד – מהפכה בריאותית בישראל! מהיום אורח החיים הבריא נגיש וזמין לכוווווולם .
כמאמנת לאורח חיים בריא החזון שלי היה ונשאר להניע כמה שיותר אנשים לחיים בריאים יותר. זו הסיבה שאני מלווה אנשים, מרצה בנושא, כותבת ספרים ומעבירה סדנאות באירגונים, יחד עם זאת תמיד היה לי ברור שכדי להגיע לקהל גדול יותר אני צריכה שותף גדול שיש לו ממשק יומיומי עם קהל רחב, רשת מזון גדולה הרגישה לי כמו אופציה מושלמת. לכן כאשר רשת רמי לוי פנתה אלי במטרה שנניע יחד לחיים בריאים גוף ונפש, לא הייתה מאושרת ממני.
החיבור שלי לרמי לוי, שהיא רשת שבאה במגע עם ציבור רחב של אנשים, זה שיתוף פעולה שמבחינתי מגדיל את הסיכוי פשוט להצליח. להצליח להניע אנשים ולא רק לספק דוגמא, אלא גם לתת כלים באמצעים מאוד פרקטים. כי בסופו של דבר אחד הדברים הבסיסיים ביותר הוא המזון שאתה מכניס אליך הביתה. כך שהחיבור לרמי לוי הוא חיבוק וחיבור, שבו אחד ועוד אחד שווים הרבה יותר משניים, וזה הכי מרגש אותי.

אני יודעת מה אתם חושבים, “אבל מיכל, מה עם העובדה שחלק מהדברים שנמצאים ברשתות המזון מהווים אתגר לחיים הבריאים, אז איך זה מסתדר?” מסתדר מעולה, דבר ראשון אף אחד לא יוכל עוד להגיד שלחיות בריא זה יקר ושנית לחיות בריא זה לא אומר להעלים את מה שמזיק זה אומר לדעת לבחור נכון מתוך שפע של אפשרויות.
עכשיו הידע יהיה זמין עבורכם בחינם, בסניפי הרשת, בדיגיטל, ברשתות החברתיות וגם בחוברות מודפסות, בחרנו לעשות זאת בצורה יצירתית, משעשעת, נגישה וקלה ליישום וכולם מוזמנים.
אז שתהיה לכולנו מהפכה בריאותית מוצלחת ומהנה!
כבר אמרתי לכם שאני סופר מתרגשת??

קטגוריות
טיפים

אולי יעניין אותך

הרשמה לניוזלטר
הרשמו ותשארו מעודכנים בכל מה שחדש אצלנו
אנא הזינו כתובת מייל